Zespół

AGNIESZKA SWACZYNA – ADWOKAT

Od ponad 15 lat doradzam w sprawach rodzinnych i spadkowych, prowadzę sprawy sądowe, negocjuję poza sądem oraz mediuję w sprawach rodzinnych
i cywilnych. Szczególne miejsce w mojej praktyce zajmują sprawy
o uprowadzenie rodzicielskie (na podstawie konwencji haskiej z 1980 r. dotyczącej cywilnych aspektów uprowadzenia dzieci za granicę). Jestem członkiem LEPCA ((Lawyers in Europe on Parental Child Abduction) oraz MIKK (Internationales Mediationszentrum für Familienkonflikte und Kindesentführung). Jestem także skrzypkiem instrumentalistą. Przez prawie 3 lata byłam wolontariuszem w Ośrodku Adopcyjnym. Prowadzę blogi prawnicze: www.blogrozwod.pl i www.bezprawaanirusz.pl.

e-mail: swaczyna@kancelariaswaczyna.pl

ZESPÓŁ

Natalia Łabuz

Natalia Łabuz

ADWOKAT

Jest związana z kancelarią od 2017 r. – rzeczowa, dociekliwa, z ogromnym zaangażowaniem wspiera kancelarię swoją pracą. W 2018 r. otrzymała stypendium i brała udział w szkoleniu European Academy of Law w Trewirze: Summer Course on Human Rights and the Rule of Law in EU.

e-mail: n.labuz@kancelariaswaczyna.pl

.

Cecylia Pacuła

Cecylia Pacuła

SEKRETARIAT

Dobry duch kancelarii: organizuje pracę, pilnuje kalendarza, walczy o terminy  spotkań dla klientów. Kompetentna i dokładna.

e-mail: sekretariat@kancelariaswaczyna.pl

 Barbara Zięba

Barbara Zięba

ASYSTENTKA PRAWNIKA

Pomaga w organizacji pracy kancelarii, wprowadza innowacje, usprawnia komunikację wewnątrz i na zewnątrz biura. Zawsze pogodna i nastawiona na pomoc innym.